Prezent na Dzień Programisty

Technologia rozwija się jak szalona! Internet daje nowe możliwości i o ogromne. Wkroczyliśmy więc w erę dla programistów.  Bez nich świat telefonów, komputerów i inteligentnych maszyn nie miałby racji bytu. Szczególnie teraz gdy odnotowywany jest istny boom na twórców aplikacji mobilnych, Wyobrażacie sobie świat bez możliwości zakupów przez internet? Przecież to byłoby straszne. Gdy tak człowiek się nad tym zastanawia, to dopiero dociera do niego Zobacz jak ważną rolę pełnią programiści pełnią w życiu codziennym. A jeżeli takim zawodem trudni się bliska Ci osoba , to warto nawet zorganizować mu oryginalny prezent dla programisty.

Prezent dla programisty na Dzień Programisty i inne okazje

Czy wiecie, że dzień w którym obchodzone jest święto programisty wybrano nieprzypadkowo? W roku przestępnym mistrzowie języków programowania świętują 12 września, a w pozostałe lata 13 września. Chodzi o 256 dzień w roku! Jaka jest w tym symbolika?  Ta liczba symbolizuje wszystkie możliwe wartości bajta w 8-bitowej postaci. W tym dniu warto programiście lub programistce(coraz więcej kobiet pracuje w branży!) pokazać, że o nich pamiętacie i że doceniacie ich pracę. Co w takim razie można kupić na prezent dla informatyka? W tym dziale znajdziecie wyłącznie fajne propozycje na upominek dla kodera lub maniaka komputerowego. Oczywiście, nie bylibyśmy sobą gdyby i w tym dziale nie zaproponowalibyśmy wam możliwości personalizacji każdego z dostępnego w tym sklepie prezentu dla programisty. Dzięki temu osoba obdarowana poczuje się szczególnie wyjątkowo! Osobista dedykacja to +100 do wartości jaką niesie ze sobą prezent.

Pomysł na prezent dla programisty i prezenty dla informatyka

Prezent dla programistki lub programisty wydaje się sporym wyzwaniem i czasami tak jest. Kodowanie też nie jest łatwe! Tymczasem jesteśmy Tu właśnie po to, aby pomóc Ci w doborze odpowiedniego upominku.  Taki podarunek może być jednocześnie praktyczny - przydatne rzeczy dla programisty również śmiało mogą awansować na prezent. Kluczem jest tu wspomniana wcześniej personalizacja. Co więc proponujemy?

  • Kubek dla programisty to ważna rzecz. W czasie "móżdżenia" nad kodem, który nijak nie chce zacząć hulać, a przecież wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że przecież powinien, warto obficie podlewać się kawą. Kubek z imieniem i zabawnym napisem nawiązującym do kodowania będzie jak znalazł. Ma już kubki? A w czym to przeszkadza? Duża kolekcja kubków jest wręcz wskazana - zawsze opóźnia to moment mycia naczyń... brzmi może strasznie, ale też jesteśmy ludźmi: wiemy jak jest!
  • Koszulka z nadrukiem z zabawną sentencją którą w niektórych przypadkach zrozumieją tylko ludzie związani z programowaniem będzie jak najbardziej trafioną inspiracją! Tym bardziej, jeżeli zostanie na niej nadrukowane również imię naszego szalonego komputerowca i opcjonalnie podpis osób które na tak fenomenalny pomysł wpadły i ową koszulkę zamówiły. Podobnie jak w przypadku kubków - każda dodatkowa koszulka może oznaczać dodatkowy dzień bez prania... nie, nie sugerujemy, że programiści to brudasy. Po prostu kto ma czas na pranie, gdy aktualnie dłubie w wymagającym projekcie i jest już o krok od znalezienia rozwiązania?
  • Zapalniczka z personalizacją - Twój kolega czasami musi wyjść na dymka aby przewietrzyć myśli i głowę, by po powrocie do kodowania pisało mu się lepiej? Podaruj mu wysokiej klasy zapalniczkę z dedykacją uwzględniająca jego zawód. Z pewnością go zaskoczysz i poczuje się doceniony.

Prezent dla informatyka z dodatkowym zabawnym motywem z pewnością poprawi mu humor gdy prowadzi póki co nierówną walkę z pętlami i zmiennymi. Spersonalizowane produkty to dowód oryginalności i niepowtarzalności, na którą zdecydowaliście się postawić. Przykładamy szczególną uwagę do jakości produktów które mamy dla was w ofercie. Upominki to sprawa poważna, na niedociągnięcia miejsca nie ma!

Pomysł na prezent dla komputerowca: programisty lub informatyka

Podczas gdy wiele zawodów wymaga lat doświadczenia i praktyki, w tej branży wszystko sie zmienia błyskawicznie: stale trzeba się dokształcać, być elastycznym na zmiany. Dominują w niej ludzie dosyć młodzi. Młodocianych talentów nie brakuje! Powstaje coraz więcej gier, aplikacji i zabawek które pomagają rozwijać programistyczne umiejętności u dzieciaków. Warto to wspierać bo zapotrzebowanie na ludzi pracujących w tym zawodzie już w tej chwili jest duże a ta tendencja będzie się utrzymywać, a nawet wzrastać. 

Każdy prezent dla wirtuoza zmiennych i pętli w łatwy sposób spersonalizujesz, dodając do niego imię osoby której chcesz wręczyć podarunek lub autorską dedykację. To nasza specjalność. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami oraz wykwalifikowaną załogą która kipi energią i nowymi pomysłami. Pamiętajcie o informatykach i programistach nie tylko w dniu ich świąt, ale i na co dzień. Pokazane tu prezenty uświetnią nie tylko dzień programisty, ale i inne okazje takie jak urodziny, dzień chłopaka czy uratują was gdy poszukujecie prezentu pod choinkę dla programisty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl