Prezent na jubileusz

Jubileusz, cóż to takiego i dlaczego prezent na jubileusz to taka wielka sprawa?

Mowa o świętowaniu okrągłej rocznicy jakiegoś wydarzenia - 10, 100-lecie, jak również 25, 50 lecie i tak dalej. Może się on tyczyć wielu rozmaitych wydarzeń - jubileusz małżeński będą obchodziły pary świętujące okrągłą rocznicę ślubu. Jubileusz można także pojmować w kontekście świętowania okrągłej rocznicy  istnienia firmy, czy posługi kapłańskiej. Osobą która świętuje to wydarzenie jest jubilat.

Prezent na jubileusz pracy zawodowej

Doświadczenie i umiejętności - to się ceni jeżeli chodzi o pracę zawodową. Jeden z najbardziej cenionych pracowników wkrótce będzie obchodzić jubileusz pracy zawodowej? Doceńcie go! Nie tylko tort i symboliczny toast będą odpowiednie. Składając życzenia i gratulacje warto wręczyć też upominek który pokaże mu jak wiele znaczy dla całej firmy. Oczywiście kwiaty czy czekoladki są mile widziane, ale czasami warto zainwestować w coś trwalszego co będzie stanowić miłą pamiątkę na lata. Ups, może "zainwestować" to zbyt duże słowo bo w tym dziale znajdziecie wyłącznie pomysły na prezenty w dobrych cenach - oryginalne, upominki idealne na jubileusz nie przekroczą kwoty 100 zł, tego możecie być pewni.  Dobrym pomysłem będzie np. statuetka z nadrukiem - taka statuetka może zostać wykonana z pleksy lub sklejki drewnianej. W dedykacji można zawrzeć informacje, od kogo, z jakiej okazji, który to jubileusz...

Pomysły na prezenty na jubileusz firmy

Jubileusz firmy - nie było łatwo, firma zaliczała swoje upadki, jak i wzloty, ale na szczęście dzięki zgranemu zespołowi trwa, rośnie w siłę, wkrótce będziecie świętować jej jubileusz. To bardzo uroczyste wydarzenie które warto uczcić należycie i życzyć sobie kolejnych rocznic z sukcesami. Godnym uwagi prezentem dla założyciela firmy może być pamiątkowy szklany medal w etui, który upamiętni ten dzień. Dobrze sprawdzić się może również stylizowana mapa świata do powieszenia na ścianie. Będzie ona niezwykle elegancką ozdobą wnętrza, a dzięki możliwości zamieszczenia dedykacji będzie miłą pamiątką z rocznicy istnienia działalności.

Prezent na jubileusz małżeński

Jubileusze nie tyczą się wyłącznie firm i pracy zawodowej. To pojęcie wspaniale też współgra ze świętującymi małżeństwami, ale jeżeli chodzi o prezenty na rocznicę ślubu to w naszym sklepie jest ku temu stworzony osobny dział. Podobnie jeżeli chodzi o prezenty na rocznicę święceń kapłańskich. Pozwólcie, że tam was skierujemy abyście mogli cieszyć się ogromnym wyborem rozmaitych pomysłów na upominki. Zapewniamy, że każdy z nich będzie godny uwagi, przemyślany i wysokiej jakości. Wiemy jak wielka moc tkwi w personalizacji upominków, dlatego zatroszczyliśmy się aby w parku maszynowym posiadać najbardziej nowoczesne maszyny które zapewnią jak najlepszy efekt jeżeli chodzi o grawer, nadruk lub haft.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl